Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eu nulla vehicula, sagittis tortor id, fermentum nunc. Donec gravida mi a condimentum rutrum. Praesent aliquet pellentesque nisi.

VYNINĖ

Mes puoselėjame lietuviškas vyndarystės tradicijas ir vyno vartojimo kultūrą. Pristatome vyną kaip taurų gėrimą, bet ne kaip svaiginimosi produktą.

Sodybos vyninėje yra gaminami įvairūs vaisių-uogų vynai, putojantis vynas ir sidras. Čia atvykę galėsite sužinoti, koks yra vyno gaminimo procesas, jo vartojimo kultūra, istorija. Mūsų tikslas – dalintis sukaupta patirtimi ir žiniomis, kad kiekvienas besidomintis vyno gamyba, galėtų tapti profesionaliu vyndariu. Norime pakeisti požiūrį apie vyną, kaip svaiginimosi produktą. Juk ne veltui sakoma –  „vynas – dievų gėrimas“. 

Tikimės, kad čia atvykę ir įgiję žinių išvyksite įsikvėpę. Galbūt čia gali prasidėti jūsų, kaip vyndario, kelias. Jeigu nuspręsite eiti vyndarystės keliu, pas mus galėsite įsigyti visą reikiamą įrangą savo vyno gamybai.


Pažengusiems vyndariams, norintiems hobį paversti verslu, taip pat suteiksime reikiamą informaciją. Sužinosite, kokie yra reikalavimai steigiant mažąsias sertifikuotas vynines, kaip jos įrengiamos, kokia yra reikalinga profesionali įrangą. Sodyboje įrengta parodomoji vyninė, kuri atitinka visus būtinus reikalavimus.Tad čia įgysite ir teorinių ir praktinių žinių. 

Norėdami galėsite įsigyti profesionalią įrangą vyninėms.