Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eu nulla vehicula, sagittis tortor id, fermentum nunc. Donec gravida mi a condimentum rutrum. Praesent aliquet pellentesque nisi.

UOGŲ, VAISIŲ PARUOŠIMAS

Dažnai manę klausia ar reikia uogas ir vaisius plauti? Taip reikia, ir net būtina. Ant jų paviršiaus nusėda dulkės, nutupia vabzdžiai ar yra nupurškti chemikalais. Žinoma tokias uogas, kaip avietės sudėtinga nuplauti, jos būna jau tyžtančios, tuomet mieles pasirinkite turinčias KILLER savybę.

Dar labai svarbu, kad uogos ar vaisiai būtų pilnai prinokę ir nesugedę. Išimtis tik agrastams, agrastus galima naudoti ir ne pilnai prinokusius (kai trūksta dar kelių dienų iki pilno sunokimo).

ATMINKITE ŠVARA IR KOKYBIŠKA ŽALIAVA ĮTAKOJA GALUTINIAM REZULTATUI.

Uogas ar vaisius traiškykite ar malkite, blenderio naudoti nepatariu, kad nepadarytu košės. Na ir dar svarbu, smulkinant nepažeiskite sėklų (svarainiai, obuoliai, vyšnios). Labai patogu uogas traiškyti uogų traiškytuvu, jo volai reguliuojami pagal uogų dydį, bet pradžioje galima apsieiti ir uogas traiškyti tiesiog rankomis.