Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eu nulla vehicula, sagittis tortor id, fermentum nunc. Donec gravida mi a condimentum rutrum. Praesent aliquet pellentesque nisi.

MUZIKINĖ VYNDARIŲ TERASA

Mėgaukitės vakaronėmis, šventėmis, renkite konferencijas ar kitus renginius Žemaitijos Nacionalinio Parko kraštovaizdžio draustinyje esančioje sodyboje! Nuostabios gamtos apsuptyje atsiveria vaizdas į Babrungo slėnį su upės vingiais ir miškais. Čia pabuvojęs tikrai supranti, kokia graži ir unikali yra Lietuvos gamta.

Terasoje rengiamos edukacinės programos „VYNDARYSTĖS AMATAS, TRADICIJOS, KULTŪRA IR MENAS“! Jų metu pristatomi mūsų gaminami vynai, susipažįstama su vyndarystės tradicijomis ir vyno gamyba, vyno vartojimo kultūra bei istorija.  Galima užsisakyti ir muzikines vakarones skambant saksofono, gitaros ar smuiko melodijoms, kurios slėnyje skamba tikrai įspūdingai.

Terasa susideda iš dviejų dalių:

DIDŽIOJI – čia renginiai gali vykti bet kokiu oru! Viduje įrengta kondicionavimo – šildymo sistema, kuri šiltuoju ir šaltuoju sezonais leis jaustis komfortiškai.

MAŽOJI – po atviru dangumi, esanti visai šalia DIDŽIOSIOS terasos, norintiems renginių metu pabūti sodybą supančioje gamtoje. Yra vietos šokiams ar jaukiems pasibuvimams.

Muzikinėje vyndarių terasoje telpa iki 50 žmonių.

Būtina išankstinė rezervacija. Edukacinės programos pravedamos tik grupėms (ne mažiau kaip 10 žmonių). Edukacijos trukmė 2 – 3 val.

KONTAKTAI:

Tel. nr. +37068836216

el. p. info@vyndariusodyba.lt